Nás pracovní proces

JAK TO FUNGUJE

Doména

Základem všeho je doména. V našem případě "webcheap.cz". Jedná se o slovní překlad IP adresy (unikátního čísla v internetu), které ukazuje na server, kde je umístěn web. Název domény musí být v internetu jedinečný. Pokud doménu nevlastníte, rádi ji pro vás zaregistrujeme. Cena české domény se pohybuje kolem 100 - 200 Kč.

Webhosting

Abychom měli místo, kam uložíme váš web, potřebujeme prostor na nějakém serveru. Webhostingem se tedy rozumí pronájem prostoru pro web. Většina poskytovatelů domén zároveň poskytují i webhosting. Pokud ho tedy nemáte, také vám ho rádi zařídíme. Cena webhostingu se základními funkcemi je zhruba 700 Kč ročně.

Design

Abychom se co nejvíce přiblížili vašim představám o designu webu, budeme potřebovat nějakou stránku jako ukázku, či jednoduchý nákres. Pokud představu nemáte, postačí popis formy, či obsahu. Ze začátku vytvoříme domovskou (hlavní) stránku, podle které nám sdělíte, zda jste s designem spokojeni a zda můžeme pokračovat dále.

Revize

Dle plánu cen, se po dokončení můžeme několikrát vrátit k práci a poupravit design dle vaší žádosti. Těmto úpravám říkáme revize. Např. ve standardním balíčku můžete této úpravy využít až 4x.

Výsledek

Až se domluvíme, že je vše podle vašich představ, vystavíme fakturu. Po přijetí platby vám vytvoříme vstup do redakčního systému. V této fázi můžete využít naši konzultaci či vzdálené připojení, kde vám ukážeme jak s redakčním systémem pracovat.

Doplňkové služby

Pokud byste potřebovali využít jen něco málo z našich služeb, neváhejte nás kontaktovat. Individuální ceny za jednotlivé služby začínají od 1000,- Kč dle náročnosti.

Neváhejte nás kontaktovat

Začněte s námi svůj projekt už dnes