Outsourcing IT

IT PODPORA A SPOLUPRÁCE

Základní informace o spolupráci

Spolupráce se společností Quadro Net, s.r.o.

Na základě dohody jsme navázali spolupráci s kvalifikovanou IT společností Quadro Net. S jejich pomocí jsme schopni dodávat jakékoli IT služby i pro vás. Mezi ně patří např. správa serverů, bezpečnost sítí a wifi sítí, zálohování, správa Office 365 a spoustu dalších. Jedná se o kompletní zajištění IT potřeb pro malé a středně velké podniky. 

V případě zájmu o služby jsme schopni domluvit slevu, pokud bude objednávka řízena námi. Proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoli dotazem. Pro kontakt s námi využijte Messenger chat nebo kontaktní formulář na stránce “kontakt”. 

Níže uvádíme seznam služeb, které je možno využít.

01.

Správa a konfigurace bezdrátových sítí

Zajistíme kompletní balíček se vším co se týká wifi sítí. Od návrhu řešení, konfigurace zařízení, nasazení, zabezpečení a průběžných kontrol. Jde o profesionální řešení, při kterém jsou využívány platformy Mikrotik nebo Unifi. Pomocí nástrojů, které platformy poskytují, jsme schopni vytvořit plně administrovatelné řešení na míru všem potřebám.

02.

Správa počítačových sítí

Od úvodní analýzy aktuálního stavu zajišťujeme dále dohled a zabezpečení počítačových sítí, případně návrh a realizaci nových. V rámci této správy konfigurujeme routery a síťové prvky dle potřeby. Např. šifrované VPN, segmentace sítí, bezpečnostní politiky, pravidla provozu sítí…

03.

Správa serverů

Navrhneme, nakonfigurujeme, dodáme a zapojíme servery na míru vašim potřebám. Budeme držet dohled nad fungováním serveru a nastavíme veškeré služby a funkce potřebné pro fungování firmy. 

04.

Zálohování

Správně nakonfigurované zálohování dat je jedním z nejdůležitějších aspektů fungování firmy. Poskytneme návrh, konfiguraci a správu zálohování s možností fyzické rotace zálohovacích disků a uchování vždy jednoho z disků v trezoru. Zajištění tzv. offline zálohy – 100% ochrana proti jakémukoli ransomware.

05.

Office 365

Návrh, konfigurace a nasazení nejmodernějších cloudových služeb v rámci Office 365.  Mezi hlavní patří Microsoft Exchange (emaily), Sharepoint (společné úložiště), Onedrive (osobní úložiště), Teams (komunikační platforma), Word, Excel, Powerpoint a spousta dalších…

06.

Migrace

Zajistíme převod vašich firemních dat do cloudu Office 365. Např. migrace veškerých služeb z G-suite do Office 365 nebo pouhá migrace emailů a služeb s nimi spojených do Microsoft Exchange. 

07.

Návrh a dodání ideálního HW

Provedeme průzkum potřeb a nutných HW požadavků, vytvoříme návrh doporučovaného HW na míru a vše dodáme. Např. konfigurace grafických stanic, telekonferenčních místností či běžných laptopů a stolních počítačů.

08.

Odborná konzultace

Poskytneme konzultaci ohledně téměř všech oblastí týkající se IT. Např. poradíme jakým technologickým směrem se může vaše firma ubírat, jak řešit zabezpečení nebo jakou IT službou zvýšit efektivitu práce zaměstnanců. 

09.

Podpora uživatelům

Pro běžné uživatele poskytujeme podporu při řešení problémů s počítači, aplikacemi či internetovým připojením. Dle smlouvy jsme ochotni se domluvit na jakékoli reakční době. Např. v případě problému s nefunkčním PC, můžeme problém začít řešit již do 30-ti minut. 

0

Projektů

0

Spokojených zákazníků

0

Aktuálně spravovaných síťí

0

Počet let na trhu

Neváhejte nás kontaktovat

Pomocí našeho Messenger chatu (v pravém dolním rohu) vám budeme schopni reagovat na dotazy téměř okamžitě. 

Pokud se ovšem budete potřebovat rozepsat, využijte kontaktní formulář po pravé straně. Odpověď dostanete na svůj mail do 4-ti hodin.